Zwiedzamy Kraków

Mają intencję Państwo pobyt w Krakowie? Szukają Państwo wygodnego lokum, stanowiącego podstawę wypadową do zwiedzania tego pięknego historycznego ośrodki miejskie?

Zapraszamy do skorzystania z mojej oferty apartamentów w Krakowie. Mieszkania są rozmieszczone w różnorakich częściach miasta, w pobliżu kluczowych szlaków komunikacyjnych, jak i na uboczu aglomeracje. Nasze apartamenty w Krakowie to coś więcej niż wygodna przystań w czasie podróży. Ichniejszym usytuowanie zapewnia szybki dostęp do najważniejszych zabytków aglomeracje oraz gwarantuje chwile wytchnienia od miejskiego gwaru i zgiełku. Nasze apartamenty Kraków są nowoczesne, należycie wyposażone, czyste i zadbane. Prawie każdy z apartamentów składa się z przynajmniej jednej sypialni, kuchni , a ponadto łazienki. Dają naszym gościom wygodę i niezależność a ichniejszym świetna lokalizacja daje możliwość chwilowego relaksu czy odświeżenia , a dodatkowo kolejnej kontynuacji zwiedzania magicznego Krakowa. Zapewniamy, że nasza oferta z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego turysty. Nasze apartamenty to komfort i wygoda za niewygórowaną cenę. Nasze wieloletnie praktykę daje Państwu zapewnienie, że pobyt w Krakowie okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza oferta obejmuje też wycieczki zorganizowane w samym Krakowie , a ponadto jego okolicach na przykład. Kopalnia Soli w Wieliczce, a także transfery z lotniska. Istnieje także możliwość zorganizowania wycieczek do zimowej stolicy Polski- Zakopanego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą na stronie internetowej oraz dodatkowo do dokonywania rezerwacji on-line.