Śpij spokojnie – ibis styles

Hotel ibis styles trzeba do najlepiej nowoczesnych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię i bez liku atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. W spisie produktów/usług hotelu znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz rodzinne studia. Prawie każdy z gości ma możliwość bez ograniczenia skorzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w ogromnej rozpiętości czasowej, dzięki czemu każdy z gości niewątpliwie znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi wykonane były łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można także skorzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście mają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, niemniej jednak mogą skorzystać także z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje także sposobność przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdej osoby czworonożnego pupila pobierana jest jednak opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się również spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje idealnym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: hotel Wałbrzych.