Nocleg w dobrym hotelu – ibis styles

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które w każdym momencie muszą być zorganizowane na należycie wysokim poziomie. Należy więc poszukiwać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zapewni uwarunkowania pobytu na bardzo wysokim poziomie. Takim hotelem z całą pewnością jest ibis styles, jeden z najlepiej przyszłościowych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki standard usług. Goście posiadają możliwość zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych albo w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się natomiast dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje mają swoją łazienkę, wykonaną z dbałością o każdy element.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest także cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi mają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno w jaki sposób i na ciepło. W cenę pokoju jest także wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale zapewnia również sposobność bezpłatnego korzystania z parkingu, dostęp do internetu , a dodatkowo możliwość wykorzystywania urządzeń do drukowania różnorakich dokumentów. W bufecie można też bez ograniczenia korzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o każdy detal. Dosłownie najlepiej wymagający gość niewątpliwie będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: hotel Wałbrzych.