Na wycieczkę do Krakowa

Mają intencję Państwo pobyt w Krakowie? Poszukują Państwo wygodnego lokum, stanowiącego podstawę wypadową do zwiedzania tego pięknego historycznego miasta?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty apartamentów w Krakowie. Mieszkania są rozmieszczone w różnorakich częściach ośrodki miejskie, w pobliżu zasadniczych szlaków komunikacyjnych, jak i na uboczu aglomeracje. Nasze apartamenty w Krakowie to coś więcej niż wygodna przystań w czasie podróży. Ichniejszym usytuowanie gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych zabytków aglomeracje , a dodatkowo zapewnia chwile wytchnienia od miejskiego gwaru i zgiełku. Nasze apartamenty Kraków są nowoczesne, dobrze wyposażone, czyste i zadbane. Prawie każdy z apartamentów składa się z przynajmniej jednej sypialni, kuchni oraz dodatkowo łazienki. Dają naszym gościom wygodę i niezależność a ich świetna lokalizacja umożliwia chwilowego relaksu czy odświeżenia oraz dodatkowo następnej kontynuacji zwiedzania magicznego Krakowa. Gwarantujemy, że nasza oferta oczywiście sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego turysty. Nasze apartamenty to wygodę i wygoda za niewygórowaną cenę. Nasze wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję, że pobyt w Krakowie okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza oferta obejmuje także wycieczki zorganizowane w samym Krakowie , a ponadto jego okolicach przykładowo. Kopalnia Soli w Wieliczce, a także transfery z lotniska. Istnieje też sposobność zorganizowania wycieczek do zimowej stolicy Polski- Zakopanego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą na stronie internetowej , a dodatkowo do dokonywania rezerwacji online.